دلانه های بارانی

یکشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1395 ساعت 01:09 ق.ظ

دیگر نوشتی دل انگیز

آدم‌هایی هستند که آدم‌های دیگر را مثل یک افزونه یا اپلیکیشن در زندگی‌شان نصب می‌کنند؛ این اپ قدرت، این اپ پول، این اپ مهمانی‌رفتن، این اپ پُز دادن، این اپ آشنا داشتن، این اپ مطلب چاپ کردن، این اپ معاشرت با فلان‌نویسنده، این اپ خوشگذرانی با فلان پولدار، این اپ آشنایی با کیارستمی، این اپ ملاقات با خاتمی، این اپ اسپانسر گرفتن برای کار، این اپ آشنایی با فلان ناشر، این اپ جا توی شمال و کردان داشتن، این اپ آشنا واسه بلیط پرواز گرفتن داشتن، این اپ ترقی، این اپ وام، این اپ شت.


این آدم‌ها بعد از این‌که استفاده‌شان از شما تمام شد به این دلیل که فضای زیادی را اشغال کردید شما را ابتدا آن‌اینستال و سپس پاک می‌کنند. یک مدل کثیف این حذف و اضافه این است که به یکی بگویید دوستش دارید یا می‌‌خواهید باهاش ازدواج کنید یا حتا باهاش ازدواج کنید. شما که کارتان تمام شد و اپ بلااستفاده را پاک می‌کنید آن اپ بدبخت حس می‌کند باگ آفرینش است.


اگر به همه چیز به عنوان یک افزونه‌ی کاربردی و منفعت‌طلبانه نگاه می‌کنید، لطفا به اپلیکیشن‌ها نگویید دوست‌شان دارید. اپلیکیشن‌ها آدمند و بعد از شیفت‌دیلیت‌کردن از دست شما و آن ایام که استفاده‌ی ابزاری ازشان کرده‌اید خودشان را می‌آزارند و ذره‌ذره دق ‌می‌کنند. چون می‌دانند آنان به عنوان یک اپ مصرف‌شده دیگر روی هیچ آدمی درست نصب نمی‌شوند و می‌بینند که شما هر چند وقت یک‌بار ویندوزتان را عوض می‌کنید و به‌روز می‌شوید.

برچسب‌ها: دلانه، دیگرنوشت
نظرات (2)
نوشته سنجیده ای است؛ جدا آدم ها، دل ها دق می کنند از مصرف شدن و مچاله شدن و دور انداخته شدن...
شنبه 15 خرداد‌ماه سال 1395 ساعت 11:52 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام.
ممنون از حضورتون.
دلها دارن از تعجب داغون می شن...
+ افت وخیز!
بعضی آدمها رو باید ترک کنید تا به درد فقدان شما بمیرند!
چهارشنبه 12 خرداد‌ماه سال 1395 ساعت 06:47 ق.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
هعییی
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.